Поиск       
Iсторiя життя кожного - iсторiя нашої держави України!

 

Августин

БІОГРАФІЯ

Архієпископ Августин (у миру - Маркевич Адам Іванович) народився 7 квітня 1952 року в с. Глушковичі Лельчицького району Гомельської області в сім’ї православного священика, що походить зі стародавнього роду (1480 р.).

У 1955 році його батько був направлений на пастирське служіння в Житомирську область.
Після закінчення середньої школи і медичного училища в 1971 році працював на станції швидкої меддопомоги в м. Рівному.
У 1971-1973 рр. проходив строкову службу в Збройних Силах.
У 1973 році вступив у Московську духовну семінарію, що закінчив у 1975 році по першому розряду і був прийнятий у Московську духовну академію, яку закінчив теж по першому розряду.

У 1975 році архієпископом Дмитровським Володимиром, ректором МДА і С, (нині - Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України) був рукопокладений у сан диякона, а в 1976 році - у сан священика.

У 1977-1978 рр. - настоятель свято-Георгіївської церкви в с. Білилівка Житомирської області.
У 1978-1992 рр. ніс пастирське служіння в м. Коростені Житомирської області спочатку другим священиком у Покровській церкві, а потім її настоятелем.
У 1990 році був призначений настоятелем новоутвореної Cвято-Ольгинської парафії.
З 1989 року благочинний Коростенського округу.

Рішенням Священного Синоду Української Православної Церкви від 16 вересня 1992 року митрофорному протоієрею Адамові Маркевичу визначено бути єпископом Львівським і Дрогобицьким після постригу в чернецтво і піднесення до сану архімандрита.

20 вересня 1992 року в Трапезній церкви Успенської Києво-Печерської Лаври за Божественною літургією Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир, архієпископ Рівенський і Острозький (нині Дніпропетровський і Павлоградський) Іриней, єпископи Луганський і Старобельський (нині архієпископ) Іоаннікій, Переяслав-Хмельницький (нині архієпископ Хмельницький і Шепетівський) Антоній і Білоцерковський (нині Тульчинський і Брацлавський) Іполіт здійснили хіротонію архімандрита Августина (Маркевича) у єпископа Львівського і Дрогобицького.

З 26 лютого 1994 року - член Синодальної Богословської комісії Руської Православної Церкви, в 1995-2002 рр. - Духівник Спілки Православних Братств України, з березня 1996 року - Голова Синодальної Богословської комісії Української Православної Церкви, а з 6 грудня 1996 року - Відповідальний за зв’язки Української Православної Церкви з Міністерством оборони, Міністерством внутрішніх справ і інших збройних формувань України.
У 1997-2001 рр. - Духівник Спілки Православної молоді України Української Православної Церкви.
З 1999 р. - Голова відділу УПЦ по взаємодії зі Збройними Силами й іншими військовими формуваннями України.
З 1999 р. - Голова Опікунської ради Українського відділення міжнародного Фонду єдності православних народів.
З 2001 р. - член Ради Собору слов'янських народів Білорусі, Росії і України.
З 2001 р. - Голова Всеукраїнської громадської організації «Путь православних».

Лауреат премії Фонду святого Андрія Первозванного 1996 року. Нагороджений церковними орденами: преподобного Нестора Літописця (1998), святого рівноапостольного князя Володимира II ступеня (1999), орденом «Різдво Христове - 2000» 1 ст. (2000), орденом Польської Православної Церкви святої рівноапостольної Марії Магдалини (2001), орденом преподобних Антонія і Феодосія Києво-Печерських II ст. (2002), орденом Білоруської Православної Церкви преподобної Євфросинії Полоцької (2002). У 1998 році піднесений до сану архієпископа, а рішенням Священного Синоду Української Православної Церкви від 5 листопада 1998 року має титул «Львівський і Галицький».

Тричі був у паломницьких поїздках у Святу Землю, двічі відвідав Афон. У 1994 році був свідком сходження Благодатного вогню на Гроб Господній і співслужив Блаженнішому Патріарху Єрусалимському Діодору на нічній Пасхальній літургії.

За благословенням Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира був головою або членом Оргкомітетів низки церковно-світських конференцій, а також відповідальним за організацію і проведення різних профільних церковно-світських науково-практичних конференцій у 1996-2000 рр. Був членом комісії з діалогу між Руською Православною Церквою і Римо-Католицькою Церквою в Женеві (Швейцарія) у 1994 році й у Москві (Росія) у 1995 році, брав участь у богословських, військових і світських міжнародних конференціях та нарадах.

Відповідальний за діяльність комітету взаємодопомоги і захисту Православ’я в західних областях України (входять єпархії: Львівська, Володимир-Волинська, Луцька, Івано-Франківська, Тернопільська, Рівенська, Сарненська, Хустська, Мукачівська).


СОЗДАТЬ САЙТ


ГЛАВНАЯ
404 Not Found

Not Found

The requested URL /clients/openua_net/linkmoneyssi.php was not found on this server.


Apache/2.4.18 (Ubuntu) Server at lm-code.ru Port 80
Биографический портал © Открытая Украина 2000 - 2007
при использовании материалов сайта, ссылка на сайт обязательна
Проект студии © «ЗЕМЛЯ»